Apie mus

Įmonė „LBI“, geriau žinoma kaip „Gerų baldų fabrikas“ daugiau nei 15 metų sėkmingai gamina miegamojo, svetainės ir prieškambario baldus. Mūsų įmonės gaminiai Lietuvos, Latvijos ir Estijos pirkėjų gerai žinomi ir vertinami. Kokybė, tinkama kainų politika ir dėmesys leido pasiekti puikių rezultatų. Jau daugiau nei 50 000 pirkėjų džiaugiasi ramiu poilsiu mūsų lovose.

Savo vartotojams siūlome platų gaminių asortimentą, kurie atitiktų individualius jų reikalavimus ir įtiktų kiekvieno jų skoniui.

„Gerų baldų fabriko“ sėkmės paslaptis – jau daugiau nei 15 metų dirbantis profesionalus ir draugiškas kolektyvas. Pastovus gamybinės bazės atnaujinimas ir nenutrūkstamas kūrybinis procesas suteikia galimybę kelis kartus per metus pasiūlyti naujas baldų kolekcijas mūsų pirkėjams.

UAB „LBI“ nesvetima labdara ir parama. Įmonė yra pastovus remėjas Šiaulių miesto Rėkyvos seniūnijos organizuojamų renginių. Padėjome „Bėdų turguje“ neįgaliam jaunuoliui. Remiame Šiaulių miesto Moksleivių Mėgėjų Krepšinio Lygą, Šiaulių miesto reprezentacinį futbolo klubą FK „Šiauliai“ ir jaunimo futbolo klubą „Napoli“.

Pelnyti „Gazelės“ apdovojimai – tai puiki rekomendacija mūsų partneriams ir klientams.

Iki pasimatymo!